REKLAMA

Ciężarówka
Fot. Zawiercie 112 Facebook

Do niecodziennego, a jednocześnie groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w Zawierciu w województwie śląskim. Pod poruszającą się ciężarówką nagle zapadł się asfalt i częściowo „pochłonął” samochód ciężarowy.

REKLAMA

Niebezpiecznie wyglądający incydent wydarzył się na skrzyżowaniu ulic Brata Alberta i Obrońców Poczty Gdańskiej. Na profilu „Zawiercie 112” na Facebooku czytamy, że doszło do niego około godziny 9:00. W wyniku zapadnięcia się asfaltu, nikomu na szczęście nic się nie stało.

W wyniku nietypowego zdarzenia, ciężarówka została zablokowana i nie mogła ruszyć dalej, bowiem w zapadlisku utknęła jej tylna część. Na miejscu pojawiła się policja, która zabezpieczyła teren. Obyło się na szczęście bez większych utrudnień w ruchu drogowym.

REKLAMA

Co ciekawe, w feralnym miejscu całkiem niedawno przeprowadzony został remont, a zapadlisko pojawiło się w dopiero co odnowionym miejscu. Zwrócili na to uwagę czujni internauci, którzy komentowali zdjęcie na Facebooku.

– Nowy asfalt i już się zapada. Chyba jeszcze jedna warstwa ścieralna ma być. To skrzyżowanie jakieś tragiczne nie było. Są większe dziury na mieście – napisał jeden z internautów. – Jeszcze nie zdążyli wyremontować, a już trzeba naprawić”, „Jest to remont bardzo niskiej jakości – kwitują smutno kolejne osoby.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA