Latający mężczyzna w garniturze! Tajemniczy obiekt znowu pojawił się na niebie! (WIDEO)

Piloci odbywający lot instruktażowy z lotniska w Torrance nagrali niecodzienne zjawisko – nad półwyspem Palos Verdes w Los Angeles zauważyli dziwny obiekt latający. Wyglądał jak mężczyzna z plecakiem odrzutowym. Sprawą zajęło się już FBI.

Tajemniczy obiekt udało się uchwycić 21 grudnia. To nie pierwszy raz, kiedy się pojawił. Widziano go już też latem i jesienią. Na nagraniu można dostrzec postać przypominającą mężczyznę ubranego w garnitur. Jak wskazują eksperci, nie ma zbyt wielu plecaków odrzutowych, które mogłyby działać na dużej wysokości. Podkreślają też, że użycie takiego sprzętu może być bardzo niebezpieczne.

Zaczęto wysnuwać wnioski, że owym tajemniczym obiektem jest manekin, do którego pleców przymocowano dron. – Wideo wydaje się pokazywać plecach odrzutowy, ale może być to również dron lub inny obiekt. Jeśli jednak jest to człowiek z plecakiem odrzutowym, to konieczne będzie sprawdzenie, czy był to legalny lot testowy. Jeśli nie, może nieść to ze sobą poważne konsekwencje związane z zakłóceniem ruchu lotniczego – tak poinformowali przedstawiciele szkoły lotniczej.

Udostępnij: