Dziś rano w Perzowie w województwie wielkopolskim odnaleziono zwłoki starszego małżeństwa (kobieta – 57 lat, mężczyzna – 61 lat). Ciała posiadają rany charakterystyczne dla strzeleckiej „broni myśliwskiej’, jednakże wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tej tragedii. Podejrzewa się samobójstwo z wcześniejszym odebraniem życia najbliższej osobie.

Według dotychczasowych ustaleń policji na posesji małżeństwa musiał rozegrać się dramat rodzinny. Poza zwłokami dwójki ludzi znaleziono tam również zastrzelonego psa, który miał należeć do małżonków.

Jakkolwiek szokująco i tragicznie to brzmi, to wedle przyjętego scenariusza mężczyzna najprawdopodobniej zastrzelił swoją żonę i psa, a po dokonaniu tych zbrodni postanowił popełnić samobójstwo.

Na ten moment jednak nic nie jest pewne. Dom został zabezpieczony przez służby, które nadal zbierają materiał dowodowy i pracują nad poznaniem ostatecznej wersji zdarzeń. Być może okaże się jeszcze, że na terenie wielkopolski rozegrało się dzisiaj coś zupełnie innego, niż tragedia rodzinna.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę