Marta Lempart wygnała z konferencji ekipę TVP. „Wyp….ć!”

W czwartek na konferencji Ogólnopolskiego Strajku Kobiet przewodnicząca Marta Lempart wyprosiła członków redakcji TVP, używając jednego z przewodnich haseł Strajku Kobiet.

– Wyp….ć! Ja już powiedziałam na poprzedniej konferencji, że macie sp….ć, nie rozumiem, dlaczego tu ciągle przychodzicie – tak Marta Lempart zwróciła się do dziennikarki oraz operatora TVP.

 

Dziennikarze PAP zapytali liderkę strajku o powód swojego postępowania. – Na konferencje prasowe zapraszamy dziennikarzy, a nie funkcjonariuszy PiS-u – odpowiedziała Lempart i stwierdziła, że zmieni zdanie, kiedy zmieni się TVP.

Czytaj także:  Korwin-Mikke: To przez kobiety Trump przegrał wybory

– Jak TVP zacznie zatrudniać dziennikarzy, jak TVP stanie się telewizją, to bardzo proszę – oczywiście będą mile widziani. Natomiast teraz nie ma dla nas żadnej różnicy, czy to jest policja PiSowska, czy to jest prokuratora PiSowska, czy to jest PiSowska ABW, czy to jest PiSowska telewizja. Bo tam nie ma żadnych dziennikarzy i zawsze będą słyszeli od nas, że mają wyp….ć – oświadczyła liderka strajku.

Czytaj także:  Wiśniewska o opozycji: Perfidny podpalacz niszczący Polskę

Całą sytuację Lempart opisała również na swoim Twitterze.

– Dziwi mnie to wielkie zdziwienie po stwierdzeniu przeze mnie faktu, że konferencje prasowe są dla dziennikarek i dziennikarzy. Natomiast funkcjonariusze TVPiS mogą dźwięk, wizję i inne informacje pobierać od swoich kolegów z innych monitorujących nas rządowych służb. I robią to. – napisała Lempart.NIE PRZEGAP NAJLEPSZYCH WIADOMOŚCI! → OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS