Matka zabiła pięcioro swoich dzieci!

REKLAMA

Dzieci od roku do 8 lat zostały zamordowane przez swoją matkę w Solingen w Niemczech. Kobieta najpierw podała maluchom śniadanie. Później zaczęła je dusić.

W mieszkaniu znaleziono ciała dzieci w wieku: rok, 2, 3 lata, 6, 8 lat. 27-latka Christiane została oskarżona o zabójstwo. Przed morderstwem kobieta podała dzieciom śniadanie, później położyła je do łóżek i kolejno zaczęła dusić. Jak się okazało, do jedzenia dodany był nieznany specyfik. Heribert Kaune-Gebhardt, prokurator z pobliskiego Wuppertalu wyjaśniła dziennikarzom z „Guardian”, że sekcja zwłok dzieci wykazała oznaki odurzenia i uduszenia.

27-latka ma jeszcze jednego syna – 11-latka, który w czasie morderstwa był w szkole. Matka poprosiła go, by tego dnia został z babcią. Nie tylko zabiła dzieci, ale próbowała również odebrać sobie życie – skoczyła pod pociąg na stacji kolejowej w Düsseldorfie. Przeżyła, ale odniosła poważne obrażenia. Kobieta nie została jeszcze przesłuchana.

REKLAMA

Zanim 27-latka chciała popełnić samobójstwo, napisała do swojej matki sms. Poinformowała, że zabiła dzieci i trzeba wezwać policję. Do morderstwa przyznała się też najstarszemu synowi. 11-latek przebywa pod opieką babci i krewnych, jest w złym stanie psychicznym.

Wskazuje się, że to problemy rodzinne były przyczyną tragedii. Christiane miała nie radzić sobie z wychowaniem dzieci, rok wcześniej rozstała się też z mężem.

Podziel się: