fot. Facebook

Michał Wiśniewski oraz jego żona przywitali niedawno na świecie wyczekiwanego synka. Wygląda na to, że malec i jego mama wrócili już do domu. Piosenkarz podzielił się miłą wiadomością w mediach społecznościowych. Gratulacje!

W minionym roku kontrowersyjny muzyk po raz piąty powiedział sakramentalne „tak”. Ukochana muzyka, o imieniu Pola, dotychczas nie ujawniła swojego wizerunku, ale wiadomo, że ma już czwórkę pociech i ostatnio wprowadziła się do willi Wiśniewskiego. Kilka miesięcy temu oboje poinformowali, że wkrótce zostaną rodzicami, wtedy fani oniemieli.

Michał Wiśniewski został tatą

Piosenkarz nie skrywał, że z niecierpliwością wyczekuje narodzin piątego dziecka (czwórkę dzieci ma już z dwóch poprzednich małżeństw). W wielu wywiadach mówił, że późne rodzicielstwo pozwoli mu cofnąć się do młodzieńczych lat. Zaznaczał też, że nie obawia się nieprzespanych nocy ani opieki nad niemowlęciem. Michał Wiśniewski podkreślał:

Dziecko w tym wieku to taka trochę rewitalizacja starszego pana. Mam nadzieję, że koledzy w moim wieku się nie będą mieć mi za złe tego stwierdzenia, bo czujemy się na 18 lat, a przecież podchodzimy pod pięćdziesiątkę. […] Obserwując znajomych w podobnej sytuacji, czy nawet byłego teścia, który też niedawno został tatą, widzę, że dziecko cudownie wpływa na życie. Powrót do pieluch z pewnością odmładza’.

Na Instagramie lidera zespołu Ich Troje, właśnie ukazało się nagranie, prezentujące barwną karuzelę, która obraca się nad łóżeczkiem dziecięcym. Na wideo jednak nie zauważymy twarzy synka piosenkarza – być może rodzice postanowili zachować jego prywatność.

Pod publikacją, muzyk umieścił wpis, w którym wyjaśnił, że chłopczyk otrzymał oryginalne imiona: Falco Amadeus.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę