Pixabay.com

Na jednym z osiedli w północnej Walii mieszkańców terroryzowała wściekła wiewiórka. W ciągu zaledwie dwóch dni poszkodowanych zostało 18 osób. Tych, których nie udało się jej złapać goniła ulicami.

Niebezpieczna wiewiórka terroryzowała mieszkańców Buckley w hrabstwie Flintshire w północnej części Walii, gdzie w ciągu 48 godzin zaatakowała 18 osób. Ostateczne kilka osób trafiło do szpitala i trzeba było im podać szczepionkę przeciwko wściekliźnie i tężcowi.

Wiewiórka atakowała nogi i ręce swoich ofiar. Kilka osób zostało mocno poranionych, natomiast tych, których nie udało jej się złapać ganiała ulicami. Najczęściej pojawiała się na prywatnych osiedlach i atakowała mieszkańców.

Poszkodowani relacjonowali, że atakowała „z zatrważającą szybkością”. Brytyjski dziennik „Independent” poinformował, że zwierzę otrzymało przydomek „Stripe” na cześć złoczyńcy w horrorze „The Gremlins”.

– Zaatakowała mnie, kiedy zbierałem worki do recyklingu. Wyskoczyła zza mojego kosza, próbowała chyba zdobyć jedzenie i myślała, że je zabiorę – mówi cytowany przez „Independent” mieszkaniec osiedla. Dodał też, że zwierzę skoczyło na aż sześciu z jego sąsiadów.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę