REKLAMA

Mój mąż płucze tym zęby
fot. screen YouTube / Smart Fox

Mój mąż płucze tym zęby po każdym papierosie i dzięki temu nie odpycha oddechem. To patent dla palaczy, który działa i jest prosty.

REKLAMA

Papierosy są szkodliwe dla zębów. Zawierają m. in. substancje chemiczne, które powodują przebarwienia zębów, osłabienie szkliwa, paradontozę i wiele innych problemów stomatologicznych. Jednym z najczęstszych problemów palaczy jest nieświeży oddech. Dla każdego z nas higiena jamy ustnej odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu świeżego oddechu i zdrowych zębów. Patent mojego męża może być bardzo pomocny. Polega na płukaniu zębów po każdym papierosie.

Mój mąż płucze tym zęby. Oddech palacza znika

Po każdym papierosie przepłukuj zęby szklanką wody z dodatkiem odrobiny sody oczyszczonej. Nie pij, płucz zęby przez około 30 sekund, a potem wypłucz zwykłą wodą. Zneutralizuje to brzydki zapach po paleniu. Warto mieć zatem sodę oczyszczoną w kieszeni na wycieczce lub imprezie czy randce. To przydatne także jako alternatywa dla specjalnych płynów do płukania jamy ustnej, które nie są tanie będąc palaczem. Zanim się uśmiejesz, koniecznie tego wypróbuj i przekonaj się, że jeszcze sobie podziękujesz.

REKLAMA

Zobacz również: Nie możesz pozbyć się zapachu papierosów? Wypróbuj te sposoby


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA