Moja babcia przeciera rysy na meblach
fot. screen Youtube | Izabela B.

Moja babcia przeciera rysy na meblach nietypowym produktem. Zdziwisz się, kiedy tego wypróbujesz. To sposób, dzięki któremu meble, panele będą wyglądać jak nowe przez długi czas.

Wielu z nas ma w domu meble albo panele, które z biegiem czasu nabierają rys i śladów użytkowania. Wtedy większość osób zastanawia się, jak można temu zaradzić i przywrócić meblom ich dawny blask. Moja babcia zawsze stosuje jeden genialny trik. Z niezwykłą precyzją i wiedzą potrafiła przetrzeć rysy na meblach, sprawiając, że znikały one w kilka sekund.

Moja babcia przeciera rysy na meblach niezwykłym produktem. Efekty są natychmiastowe

Według mojej babci, najlepszym narzędziem do usuwania rys na meblach i panelach jest orzech włoski. Jest najbardziej miękkim orzechem i dobrze wnika w zarysowania. Posiada niezwykłe właściwości, które mogą pomóc w zniwelowaniu rys na drewnianych meblach. Orzech ma naturalne barwniki, które mogą wypełnić puste przestrzenie powstałe w wyniku uszkodzeń. Dodatkowo, olejki zawarte w orzechu przywrócą połysk drewna.

Możesz też wykorzystać do tego orzechy pekan, brazylijskie lub migdały jeśli meble lub panele są z jaśniejszego drewna. Energicznie wcieraj w rysy, w których drewno uległo uszkodzeniu. Powtarzaj do momentu, aż rysa stanie się niewidoczna. I gotowe, ciesz się pięknymi meblami na długo.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę