Moja babcia zna genialny patent
fot. screen Youtube / Zdrowe Życie

Moja babcia zna genialny patent na muszki owocówki, które potrafią uprzykrzyć nam życie. Wypróbuj tego triku i pozbądź się ich w kilka chwil.

Muszki owocówki są nie tylko uporczywe, ale także irytujące. Są bardzo uciążliwe zwłaszcza w sezonie letnim, gdy owoce i warzywa są w pełnym rozkwicie. Istnieje wiele domowych sposobów na pozbycie się muszek owocówki, ale mój niesamowity patent pochodzi od mojej ukochanej babci. Jej prosty, a jednocześnie zaskakująco skuteczny sposób zaskakuje każdego swoją efektywnością.

Moja babcia zna genialny patent na muszki owocówki. Efekty są rewelacyjne

Do przygotowania tego triku, potrzebne będą następujące produkty:

» mały słoiczek lub pojemnik z szerokim wierzchem

» nożyk
» owoce – np. banany lub jabłka
» folia spożywcza

Pułapka jest bardzo prosta do przygotowania. Włóż do słoiczka skórka banana lub kawałki jabłka. Wierzch pojemnika lub słoiczka pokryj folią spożywczą i delikatnie dociśnij ją do krawędzi. Owiń sznurkiem, aby była dobrze napięta. Za pomocą nożyka ostrożnie wytnij w folii kilka małych otworków o średnicy około 1 cm.

 Postaw pułapkę w miejscu, gdzie najczęściej pojawiają się muszki owocówki. Może to być blisko kosza na śmieci, na kuchennym blacie lub w pobliżu owoców.

Regularnie sprawdzaj pułapkę, aby zobaczyć, czy złapała już jakieś muszki. Gdy pułapka jest pełna, wystarczy ją otworzyć, wyrzucić zawartość. Wypróbuj patent mojej babci i ciesz się wolnej od muszek owocówek kuchni.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę