Moja mama wrzuca to
Pixabay

Moja mama wrzuca to na przypaloną patelnię i po chwili brud znika. Poznaj rewelacyjny patent, który przyda ci się kiedy coś się przypali.

Jak szybko poradzić sobie z czyszczeniem przypalonej patelni? Poznaj genialny trik mojej mamy, a przemienisz brudną patelnię w błyszczącą czystość w zaledwie kilka sekund.

Moja mama wrzuca to na przypaloną patelnię – brud znika w sekundę

Utrzymanie czystości patelni i garnków czasem jest problematyczne. Zwłaszcza kiedy coś na nich przypalimy i zabrudzenia wydają się być czymś nie do pokonania. Ale moja mama nauczyła się pewnej umiejętności. Dzięki niej radzi sobie z przypaloną patelnią w kilka chwil dzięki jednemu składnikowi – soli oraz ręcznika papierowego.

Wystarczy posypać sól gruboziarnistą na przypaloną powierzchnię patelni lub garnka, a następnie urwać kawałka papierowego ręcznika papierowego i wycieraj sól po całej powierzchni patelni. Zaskoczysz się jak szybko brud zaczynie znikać. Sól działa jak środek ścierający, który delikatnie usuwa przypalenia. Co więcej, sól działa też jako naturalny środek dezynfekujący – zabija bakterie i drobnoustroje. Ważne by pamiętać o tym, że sól nie powinna być stosowana na powierzchniach, które są delikatne lub mogą zostać zarysowane.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę