Moje garnki są jak nowe dzięki 1 produktowi z drogerii
fot. screen Youtube / Jak TO zrobić?

Moje garnki są jak nowe dzięki 1 produktowi z drogerii. Nikt w to nie wierzy, ale to naprawdę działa wręcz natychmiastowo. Warto tego wypróbować.

Kiedy nasze kuchenne garnki i patelnie zaczynają tracić swój blask zazwyczaj pojawiają się na nich trudne do usunięcia zabrudzenia czy przypalenia. Powierzchnia staje się matowa i bardzo nieestetyczna. Na szczęście jest na to genialne i proste, a w dodatku tanie rozwiązanie.

Moje garnki są jak nowe dzięki 1 produktowi z drogerii. Świetny patent

​​O jaki produkt chodzi? Aspiryna! To właśnie ta mała kapsułka, którą kupisz w drogerii czy aptece za grosze działa na przypalenia garnków. Znana przede wszystkim jako środek przeciwbólowy i przeciwzapalny. To zastosowanie może wydawać się  nieco dziwne, ale  jego skuteczność jest potwierdzona.

Przygotuj 1 blister aspiryny, miskę, gorącą wodę, gąbkę i garnek, który chcesz wyczyścić. Wrzuć aspirynę do miski z gorącą wodą i wymieszaj. Nałóż to na garnek z przypaleniem i pozostaw na noc. To pozwoli aspirynie rozpuścić zabrudzenia. Potem wyczyść gąbką powierzchnię garnków, a zabrudzenia będą schodzić bez problemu i oporu. Zobacz też jak przywrócić blask patelniom, pisaliśmy o tym tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę