Wsypuje to na przypaloną patelnię
Pixabay

Wsypuje to na przypaloną patelnię i za kilka minut jest jak nowa. Poznaj rewelacyjny patent, który kosztuje dosłownie 5 zł. 

Przypalona patelnia to zmora każdego, kto jej używał. Doczyszczenie jej nie jest takie szybkie przy pomocy zwykłego druciaka, który może porysować jej powierzchnię. Na szczęście jest na to świetny patent i kosztuje grosze. Mało kto zdaje sobie sprawę, że można wyczyścić ją produktom z apteki za 5 zł.

Wsypuje to na przypaloną patelnię. Patent za 5 zł

Patent polega na wykorzystaniu zwykłej tabletki aspiryny, która może zdziałać cuda i przywrócić patelnię do idealnego stanu. To niedrogie i proste rozwiązanie. Tabletki aspiryny znane są przede wszystkim jako skuteczny środek przeciwbólowy i przeciwzapalny, stosowany głównie w leczeniu bólu głowy czy gorączki.

Jednak, jak się okazuje, zawarte w nich substancje czynne, takie jak kwas acetylosalicylowy, mogą mieć również zastosowania w domowych czynnościach. Aspiryna pomaga w skutecznym usuwaniu przypaleń z patelni. Dzięki temu nadajemy jej drugie życie. Wystarczy wsypać ją na przypaloną patelnię i dodać trochę bardzo gorącej wody. Pozostaw na 10 minut, a potem wyszoruj patelnię tak jak zwykle.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!