Morawiecki bez cenzury. Na spotkaniu mówił do wyborców „J***ć PiS” [WIDEO]

Mateusz Morawiecki
Fot. Twitter

W trakcie jednego z ostatnich spotkań z wyborcami Mateusz Morawiecki jawnie zacytował wulgarne hasło, które w ostatnich miesiącach stało się popularne wśród przeciwników Prawa i Sprawiedliwości. W sieci panuje spore zaskoczenie, wynikające z braku cenzury byłego premiera.

REKLAMA

Od kilku dni politycy Prawa i Sprawiedliwości odbywają spotkania z wyborcami w polskich miastach. Sam Kaczyński pojawił się m.in. w Lublinie, natomiast Mateusz Morawiecki w weekend spotkał się z sympatykami PiS w Łodzi i Gdańsku.

Morawiecki bez cenzury zacytował wulgarne hasło przeciwko PiS

Podczas sobotniego spotkania w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, w spotkaniu z byłym premierem i parlamentarzystami PiS wzięło udział, zdaniem organizatorów, ponad 300 osób. Kolejne 100 osób miało obserwować spotkanie na telebimie przed salą.

REKLAMA

– Chcę wlać w wasze serca jeszcze więcej nadziei. Może szybciej niż się niektórym wydaje, będziemy znowu rządzić, będziemy partią zwycięską – mówił Mateusz Morawiecki w sobotę w Łodzi.

W końcowych fragmentach spotkania Morawiecki zacytował wulgarne hasło, które w ostatnich latach było adresowane do polityków PiS. – Zobaczcie na tę ich politykę. Ona jest bardzo sprytna. Ona nas pokonała 15 października. „J**** PiS”. Tak, to ich hasło podstawowe. Zobaczcie jakie emocje oni wywołali. Wśród młodych ludzi! – dodał.

REKLAMA