Premier Mateusz Morawiecki aktywnie włączył się w kampanię prezydencką Andrzeja Dudy. Według niego to nie korona wirus jest nam straszny, nie nawałnice i trąby powietrzne. Wszystkich może czekać coś znacznie gorszego! Premier mówi wprost: czeka nas Trzaskogedon!

Aby mu zapobiec, trzeba wg Morawieckiego iść na wybory i oddać głos na obecnie urzędującego Andrzeja Dudę. – Polityka urzędującego prezydenta Andrzeja Dudy jest oparta na twardym fundamencie. Pan prezydent udowodnił, że potrafi zadbać o nasze interesy na całym świecie – tak mówił premier na spotkaniu w Więcborku.

Jeśli nie Duda, to co? Premier mówi wprost: Trzakogedon, czyli polityka dla elit, zero podwyżek emerytur, katastrofa ekologiczna. – Po drugiej strony mamy TRZASKOGEDON, grożący TRZASKOGEDON. Nie będzie żadnego przyrostu emerytur, szanowni państwo. […] Jego polityka to polityka dla elit, dla grup interesów. Drodzy Polacy, drodzy emeryci, jeżeli będzie taka sytuacja, że on by został prezydentem, czeka nas TRZASKOGEDON dla emerytur, dla rozwoju miast takich jak Więcbork. Nie dopuśćmy do tego – mówił Morawiecki.

Przypomniał też to, co zarzuca się prezydentowi Warszawy. – Czajka, wielki wyciek ścieków, największa katastrofa ekologiczna i wywóz śmieci droższy o 200-300 procent — to jest prawdziwy TRZASKOGEDON, który szykuje nam pan Rafał Trzaskowski – dodał premier.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna