Morawiecki po złamaniu nogi. Są nowe informacje na jego temat

Mateusz Morawiecki
Fot.Facebook.com/pisorgpl

Przed kilkoma dniami Mateusz Morawiecki zdradził, że złamał nogę w kostce, do czego miało dojść przed kościołem, w pobliżu jego domu. Teraz pojawiły się nowe informacje na temat jego stanu zdrowia i planu leczenia.

REKLAMA

– Co prawda nie ma śniegu, ale i tak bywa ślisko. O wypadek nietrudno. Uważajcie na siebie! Ze szkolnych lat pamiętam, że na gipsie pojawiły się autografy. Dzisiaj pierwszy od córki – brzmiała treść wpisu na Facebooku, w którym Morawiecki poinformował, że złamał nogę.

Morawiecki niebawem planuje wrócić do spotkań z wyborcami

Od tamtego czasu Morawiecki nie pojawiał się publicznie. „Fakt” przekazywał, że doszło do złamania nogi w kostce. – Premier czuje się dobrze, choć utrudnia to codzienną pracę. W ciągu najbliższych dni planowane są dodatkowe badania złamanej kostki i konsultacje lekarskie, które potwierdzą, jaki będzie dalszy przebieg leczenia i kiedy premier Morawiecki będzie mógł wrócić do normalnego funkcjonowania – mówiło źródło „Faktu”.

REKLAMA

Teraz tabloid dotarł do nowych informacji na temat stanu zdrowia Morawieckiego. Okazuje się, że były premier przeszedł już operację złamanej kostki, a teraz czeka na zgodę od lekarzy na to, aby mógł wrócić do spotkań z wyborcami.

Współpracownik wiceprezesa PiS powiedział, że Morawiecki „cały czas pracuje” i „gdy tylko lekarze wydadzą zgodę, to na pewno wróci do spotkań w ramach kampanii wyborczej”. Początkowo najpewniej ma się poruszać przy pomocy kul.

REKLAMA

Podziel się: