Na fryzjera wydał krocie! Trump nie oszczędza na wyglądzie

REKLAMA

Prezydent Stanów Zjednoczonych znany jest między innymi ze swoich charakterystycznych blond włosów. Aby utrzymać fryzurę w idealnym kształcie i by cieszyć się wypielęgnowanymi włosami, wydaje duże sumy na fryzjera. Na jaw wyszło, ile Donald Trump przeznaczył na ten cel.

„New York Times” opublikowało zeznania podatkowe prezydenta, które między innymi dotyczyły okresu, gdy Trump był gospodarzem własnego reality show – „The Apprentice”. Program polegał na tym, że jego uczestnicy rywalizowali o pracę u Trumpa.

REKLAMA

Zeznania podatkowe z 2016 i 2017 roku wykazują, że obecny prezydent USA zapłacił fryzjerowi ponad 70 tys. dolarów. Kwotę wliczył w „koszty biznesowe”, odliczając ją tym samym od podatku. Również Ivanka Trump, córka prezydenta, nie oszczędzała na fryzjerze. W tym czasie wydała na pielęgnację fryzury niespełna 100 tys. dolarów.

W 2004 roku Trump deklarował w wywiadzie dla magazyny „Playboy”, że włosy pozwala obcinać jedynie Melanii. Do ich układania nie używa też suszarki. – Kiedy wyschną, czeszę je. Gdy już mam je ułożone tak, jak lubię – nawet jeśli nikomu innemu się nie podobają – utrwalam je i dobrze wyglądają przez cały dzień – mówił obecny prezydent Stanów Zjednoczonych.

Spraw, by powstawało więcej takich artykułów!

Podziękuj za artykuł

Udostępnij: