W całej Polsce na sile przybierają protesty osób sprzeciwiających się decyzji podjętej przez Trybunał Konstytucyjny w sprawie aborcji. Dochodzi też do aktów wandalizmu, niszczenia kościołów. O jednym z takich usłyszał w telewizji Marcin Najman. Gdy tylko dowiedział się, że protestujący demolują Jasną Górę, od razu tam pojechał.

Protestujący atakują kościół, bo uważają, że to właśnie on miał duży wpływ na decyzję podjętą przez TK. To wszystko doprowadza do takich nastrojów społecznych, że manifestacja poparta jest niszczeniem budynków kościołów czy figur świętych. Ostatnio Marcin Najman usłyszał w TVN, że manifestanci dotarli na Jasną Górę i demolują to miejsce. Natychmiast pojechał na miejsce. Wszystko zrelacjonował.

– Z miejsca wsiadłem, przyjechałem, by spełnić obywatelski obowiązek i bronić Kościoła. A to jest jedna wielka prowokacja. Przecież tu nikogo nie ma. Nikt nie atakuje Jasnej Góry. Co wy pierd*** za głupoty! Przecież wy tylko podsycacie nastroje, nic więcej – tak mówił na Twitterze zbulwersowany Najman. Przypomnijmy, że wcześniej dał jasno do zrozumienia, że popiera orzeczenie TK i jest za obroną życia.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna