Czy w takim przypadku możemy mówić o zabawie, czy o wykorzystywaniu małoletniego? Fakt jednak jest taki, że pochodzący z Wielkiej Brytanii 3-latek Elensio Sulaj jest obecnie uznany za najmłodszego influencera świata. W drogie ubrania największych światowych projektantów ubiera go matka, a potem robi zdjęcia. Zapewnia też, że dziecko do tego nie jest przymuszane.

3-latek swoją karierę internetową zaczynał, gdy miał roczek. Garderoba Elensio z Waltham Cross w Hertfordshire obecnie warta jest 50 tysięcy złotych. Jakie najczęściej ubrania zakłada? Matka Enkeleda Sulaj (25 l.) preferuje odzież od firm takie jak Burberry, Versace, Gucci czy Givenchy. Niestety zabrania mu zabaw na dworze, gdy ma założone tak modne ubrania.

Chłopczyk może się pochwalić 26 tysiącami obserwatorów na Instagramie, ale nie brakuje też krytyki, która spadła na rodziców. Niektórzy uważają, że ubieranie dziecka w kosztowne i niewygodne ubrania przy dodatkowym urządzaniu sesji zdjęciowych to dla malucha udręka. Co odpowiada na to matka? Mówi, że dziecko do niczego nie jest zmuszane, a kiedy nie ma ochoty na przebieranki, to po prostu tego nie robią.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę