Nałóż pastę do zębów na nóż
YouTube Screen | veloceepulito

Nałóż pastę do zębów na nóż, a zdziwisz się jak korzystne rezultaty to przyniesie. Sprawdź dlaczego warto to robić. 

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, by wysmarować nóż kuchenny pastą do zębów? Okazuje się, że jest to niezwykle przydatny patent, o którym wiedzą tylko nieliczni. Dlaczego warto zastosować niecodzienny trik? Koniecznie sprawdź i wypróbuj go na swoich nożach.

Nałóż pastę do zębów na nóż. Efekty będą zaskakujące

Noże kuchenne to nieodłączny element w kuchni każdego z nas. To nimi kroimy mięsa, smarujemy kanapki, a niektórzy wspomagają się nożem, by otworzyć słoik z przetworami. Z czasem użytkowania każdy z noży traci swoje właściwości – staje się tępy, co sprawia, że ciężko się kroi.

Aby go naostrzyć bez użycia ostrzałki wystarczy mieć pod ręką…pastę do zębów! Okazuje się, że można wykorzystać ją do naostrzenia i przy okazji wypolerowania noża z drobnych rys. Ma ona właściwości silnie polerujące, czyszczące i dezynfekujące. Substancje w niej zawarte mogą naostrzyć nóż zwłaszcza w przypadku niespodziewanej sytuacji, gdy nie mamy pod ręką odpowiednich do tego narzędzi. Wystarczy wysmarować pastą nóż i pocierać je ściereczką. Potem umyj i gotowe, nóż znów będzie kroił w sekundę.

Sprawdź też patent na wyczyszczenie przypalonych garnków produktem za 4 zł. Przeczytasz o tym tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę