Chyba każdy uwielbia pizze i gry ją zamawia, nie spodziewa się, że dostawca np. do niej napluje. Do takiej sytuacji do szło w tureckim mieście Eskisehir. Wszystko nagrały kamery monitoringu.

Mężczyzna, który rozwoził pizzę, postanowił do jednej z nich napluć! Gdyby nie kamery, zapewne nikt by się o tym nie dowiedział, a dostawca pozostał bezkarny. Właściciel budynku zauważył, co robi roznoszący pizzę – uchyla wieko kartonu i pluje. Ostrzegł też zamawiającego i złożył oficjalną skargę.

Choć wideo pochodzi z 24 grudnia 2017 roku, dopiero teraz sprawca został ukarany. Dostawca jak na razie został ukarany grzywną. „Yahoo! News” podało jednak, że prokuratura domaga się dla mężczyzny kary 18 lat pozbawienia wolności, powołując się na „zatrucie lub innego rodzaju psucie żywności”.

I choć nikt nie chciałby spożywać pizzy, do której napluto, wydaje się, że taka kara jest stanowczo za sroga. Przykładowo w Turcji za „członkostwo w zbrojnej organizacji terrorystycznej” grozi do 15 lat pozbawienia wolności. Dostawca może więc zostać potraktowany znacznie gorzej niż terroryści!

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna