Ukraina
Fot. NEXTA Twitter

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na jednej z ulic w Odessie. Znajdujący się pod wpływem narkotyków napastnik zaatakował mężczyzn, którzy kosili trawę. Ostatecznie to atakujący uciekał w popłochu – wystraszył się bowiem podkaszarki.

Odessa od wielu tygodni znajduje się pod ostrzałem Rosjan, którzy upatrzyli sobie w niej jeden z celów swojej inwazji. Wszystko za sprawą faktu, że miano to jest ważnym logistycznym węzłem transportowym i komunikacyjnym.

Mieszkańcy praktycznie codziennie muszą się bać o swoje zdrowie i życie, choć wielu z nich próbuje wieść normalne życie. Na profilu NEXTA na Twitterze pojawiło się nagranie, na którym widać niezwykle niebezpieczne zdarzenie z jednej z ulic.

Z opisu nagrania wynika, że w Odessie mężczyźni koszący trawę zostali w pewnym momencie zaatakowani przez napastnika będącego pod wpływem narkotyków. Od początku atakowani próbowali wystraszyć agresywnego intruza.

Ostatecznie udało się to, gdy jeden z nich chwycił za… podkaszarkę. Napastnik uciekał w popłochu, potykając się i upadając na jezdnię. Pracownikom na szczęście nic się nie stało.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!