Pobicie
Twitter | Joel Beya

Do mediów społecznościowych trafiło nagranie z Wielkiej Brytanii, na którym widać jak nastolatki poważnie biją swoją koleżankę, której nikt nie chciał pomóc. Dorośli tylko przyglądali się całemu zdarzeniu, a niektórych nawet doradzali, jakie zadawać ciosy.

Do wstrząsającego zdarzenia doszło nieopodal Thomas Knyvett College w Ashford w ostatni poniedziałek. 15- i 16-latka zaatakowały inną nastolatkę, wyciągając ją na środek ulicy za włosy. Na nagraniu widać, jak dziewczyna jest kopana, uderzana i szarpana.

W pewnym momencie do bicia dołączyły się dwie młodsze dziewczynki w wieku 10 i 11 lat. Co jednak najbardziej dziwne, w pobliżu akcji stali dorośli, którzy nie rozdzielali nastolatek, a zamiast tego zachęcali do ataku i podpowiadali w jaki sposób bić ofiarę.

Na wideo widać również, że w pobliżu zdarzenia w pewnym momencie zatrzymało się auto. Kierowca nie postanowił jednak zareagować i po chwili odjechał. Dopiero pod koniec bójki do nastolatek dobiegli nauczyciele i ja rozdzielili.

Zaatakowana dziewczyna z licznymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Łącznie zatrzymanych zostało pięć osób – 43-letni mężczyzna, 39-letnia kobieta, 16-latka, a także dziewczynki w wieku 10 i 11 lat. Poszukiwania jest również 15-latka, która miała być inicjatorką ataku.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę