Natnij gąbkę i włóż ten przedmiot. Przez 2 tygodnie toaleta będzie bez kamienia

Natnij gąbkę
fot. screen Youtube / Sprytne Triki

Natnij gąbkę i włóż ten przedmiot, a przez dwa tygodnie toaleta będzie nieskazitelnie czysta. Poznaj rewelacyjny patent i podziel się nim ze swoimi znajomymi!

REKLAMA

Najczęstszym problemem w utrzymaniu czystości łazienki jest kamień w toalecie. Jest on bardzo nieestetyczny i irytujący, ale wcale nie musisz od razu sięgać po silne środki czyszczące. Najpierw wypróbuj ten prosty trik, wykorzystując tylko dwa produkty. Sprawdź, co trzeba zrobić.

Natnij gąbkę i włóż ten przedmiot. Efekty będą zauważalne od razu

Wystarczy przygotować nową gąbkę do mycia naczyń oraz tabletki do zmywarki. Na początku weź gąbkę i przetnij ją w ten sposób, aby powstała kieszonka. Włóż do niej tabletkę do zmywarki – najlepiej z dodatkiem kwasu cytrynowego, który świetnie eliminuje osady. Gąbkę umieść tam, gdzie wkładasz kostki toaletowe – możesz też użyć haczyka, by ją zawiesić. Podczas spłukiwania wody tabletka będzie powoli się rozpuszczać i za każdym razem usuwać osady na bieżąco.

REKLAMA

To genialny trik na zastąpienie drogich kostek, które często trzeba kupować na zapas. Sprawdź, a z pewnością będziesz zachwycony rezultatami.

Podziel się: