Nauczycielka robiła to z uczniami pod szkołą! Pójdzie do więzienia

30-letnia nauczycielka z Cuyahoga w Ohio Laura Dunker miała uprawiać seks z nieletnimi. Kobieta odpiera jednak te zarzuty. Za swoje czyny do więzienia może trafić nawet na 35 lat.

   

Nauczycielka pracowała w liceum Bedford High School w Ohio. Intymne kontakty miały mieć miejsce regularnie między 1 listopada 2018 r. a 19 października 2019 r.

Jak ustaliła policja, Dunker miała podczas trwania lekcji uprawiać seks w aucie przed szkołą z jednym z uczniów. Do innych incydentów o podłożu seksualnym miało dochodzić w mieszkaniu kobiety. Taki sam tok wydarzeń miał dotyczyć kolejnego nastolatka.

   

Nauczycielka obstaje jednak ciągle przy swojej wersji zaprzeczając, że doszło do kontaktów seksualnych z uczniami. Oskarża się ją także o manipulację materiałem dowodowym. Gdy rozpoczęto dochodzenie w jej sprawie, starała się zataić część informacji i parę razy skłamała.

O przestępstwie seksualnym powiadomiła anonimowa osoba. Nie ustalono też jeszcze w jakim wieku byli uczniowie, gdy mieli intymne kontakty z kobietą.

   

W grudniu zeszłego roku Dunker zawieszono w czynnościach służbowych. Następną rozprawę zaplanowano na 16 stycznia.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News