Nauczycielka w ciąży z 15-latkiem! Kochali się trzy razy w lesie!

REKLAMA

Nauczycielka, której proces właśnie się rozpoczął w Wielkiej Brytanii to 35-letnia Kandice Barber. Zarzuca się jej odbywanie stosunków seksualnych z uczniem. Jak zeznał 15-latek, do zbliżeń miało dojść trzy razy w lesie. Wówczas właśnie kobieta miała zajść w ciążę.

Z zeznań wynika, że kontakty pomiędzy nastolatkiem a nauczycielką miały mieć miejsce na jesieni dwa lata temu. Wówczas właśnie chłopak miał być zabrany przez kobietę do lasu gdzie w samochodzie dochodzić miało do seksu oralnego.

W trakcie przesłuchań uczeń udostępnił fotografie nagiej 35-latki, które wcześniej mu przesyłała. Nauczycielka jednak temu zaprzecza i wyjaśnia, że najwidoczniej jej konto na Snapchacie zostało zhakowane.

REKLAMA

Adwokat oskarżonej odrzuca wszelkie oskarżenia. Wyjaśniał, że to uczeń cierpi na obsesję na punkcie nauczycielki i że miał jej dodatkowo grozić, gdyby się z nim nie spotkała. – „Jeśli nie zechcesz ze mną rozmawiać zobaczysz co się stanie. Stracisz pracę, stracisz rodzinę” – brzmi cytowana domniemana treść szantażu

Zgodnie z doniesieniami mediów, nauczycielka zaszła w ciążę, ale doszło do poronienia. Zaprzecza jednak ojcostwu chłopaka, bo ojcem miał być jej mąż. Jak na razie Kandice Barber do winy się nie przyznaje, a proces trwa.

Podziel się: