Nauczycielka zabrała uczniowi mini-konsolę. Skatował ją do nieprzytomności [FILM]

17-letni uczeń skatował nauczycielkę po tym, jak zabrała mu Nintendo Switch
fot. Twitter/Flagler Couty Sheriff’s Office

Po tym, jak nauczycielka zabrała 17-latkowi konsolę do gier, uczeń wściekł się, przewrócił kobietę i zaczął okładać ją pięściami, aż straciła przytomność. Na koniec splunął na nią i groził jej śmiercią. Do zdarzenia doszło w jednej ze szkół na Florydzie. 17-letni napastnik miał status ucznia ze specjalnymi potrzebami. Lokalna policja udostępniła w internecie nagranie z monitoringu, na którym widać cały przebieg incydentu.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w szkole Matanzas High School, w Palm Coast na Florydzie. Wtorkowy incydent rozpoczął się od skonfiskowania przez nauczycielkę konsoli Nintendo Switch, należącej do jednego z uczniów. Zabranie urządzenia przez kobietę wyzwoliło w 17-latku przerażające pokłady agresji.

Uczeń dosłownie rzucił się na kobietę – popchnął ją z taką siłą, że zanim upadła jej ciało pokonało dystans ok. 1-1,5 metra. Następnie 17-latek dopadł do leżącej na ziemi kobiety i zaczął okładać ją pięściami, a potem kopać. Na samym końcu opluł ją i zagroził, że ją zabije.

„Agresor zdenerwował się na nauczycielkę, bo skonfiskowała mu na lekcji konsolę Nintendo Switch. Działania ucznia są przerażające i absolutnie zupełnie nie na miejscu. Mamy nadzieję, że ofiara dojdzie do siebie, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym” – napisało w oświadczeniu Biuro Szeryfa hrabstwa Flanger na Florydzie.

REKLAMA

17-latek pobił nauczycielkę do nieprzytomności, bo zabrała mu mini-konsolę do gier

W końcu nastolatek zostaje odciągnięty prze grupę innych uczniów i nauczycieli. Zaraz potem na miejscu pojawiają się służby ratunkowe oraz policja. W trakcie przewożenia do szpitala, pobita nauczycielka była cały czas nieprzytomna. Na szczęście – jak poinformowali lekarze – jej stan jest stabilny i kobieta niedługo wróci do zdrowia.

17-letni napastnik został zaś aresztowany przez policję. Jego sprawą zajmie się Departament Sprawiedliwości ds. Nieletnich.

„Bezpieczeństwo naszych uczniów i personelu ma dla nas ogromne znaczenie i będziemy nadal w pełni współpracować z lokalnymi organami ścigania w ramach tego dochodzenia” – przekazały władze szkoły Matanzas High School.

REKLAMA

Biuro Szeryfa Flanger County opublikowało w internecie nagranie zdarzenia.

Podziel się: