Nie możesz zdjąć pierścionka? O tym triku wiedzą tylko nieliczni

Nie możesz zdjąć pierścionka
YouTube Screen | Smart Fox

Nie możesz zdjąć pierścionka, a czujesz, że twój palec zaraz eksploduje? Poznaj niezwykle skuteczny patent, który polecają medycy. 

REKLAMA

Obrączki czy pierścionki to coś co nosi prawie większość osób na swoich dłoniach przez cały czas. Niestety zdarza się, że w organizmie zatrzyma się nam woda i powoduje to obrzęki dłoni. Jednak mogą być one skutkiem także wielu innych schorzeń niż zatrzymana woda. Wtedy nie możemy zdjąć pierścionków, które uciskają i powodują dyskomfort. Na szczęście jest sposób, by poradzić sobie z tym samodzielnie, bez pomocy osób trzecich.

Nie możesz zdjąć pierścionka? Zastosuj ten patent

Aby zdjąć pierścionek z opuchniętego palca potrzebujesz wykałaczki i nici. Jak to zrobić? Najpierw włóż pomiędzy pierścionek a skórę wykałaczkę, następnie przełóż nić przez małą przestrzeń, a następnie usuń wykałaczkę. Nitkę owiń dosyć ciasno wokół palca przed pierścionkiem. Zaklej końcówkę nici tasiemką. Chwyć drugi koniec nici, który znajduje się za pierścionkiem i pociągnij delikatnie. Pierścionek będzie się kręcił i schodził z palca w błyskawicznym tempie.

REKLAMA

Nie możesz zdjąć pierścionka
YouTube Screen | Smart Fox

Zapamiętaj ten patent, ponieważ przydaje się każdemu, nawet w najmniej spodziewanych sytuacjach. Sprawdź też sposób na złagodzenie objawów grzybicy paznokci u stóp. Pisaliśmy o tym tutaj.

Spraw, by powstawało więcej takich artykułów!

Podziękuj za artykuł

Udostępnij: