Jurek Owsiak po tragicznych wydarzeniach, które miały miejsce w niedzielę, złożył swoją rezygnację z szefostwa WOŚP. Przypominamy, że podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku na scenę wbiegł nożownik i trzy razy dźgnął prezydenta miasta. Ten po pięciogodzinnej operacji i przetoczeniu 20 litrów krwi zmarł. Tragedia odbiła się echem w mediach i portalach społecznościowych. Zaczęto obwiniać siebie nawzajem. Jurek Owsiak ogłosił, że rezygnuje z prowadzenia WOŚP.

W mediach trwa akcja, która ma nakłonić Jurka Owsiaka do powrotu. „Nie to nam obiecywałeś 27 lat temu”, „Do końca świata i jeden dzień dłużej”, „To nie Twoja wina, Wielka Orkiestra bez Ciebie nie ma sensu”, „Rozpalasz w ludziach płomień i nadzieję”, „Łączysz ludzi”, „Zrobiłeś więcej dla polskich szpitali, niż wszyscy politycy i fundacje razem wzięte”. Wpisów i akcji nie ma końca.

Czy trwające akcje nakłonią Jurka Owsiaka do tego, aby zmienił swoje zdanie? Czy według Was, powinien on rezygnować z szefostwa WOŚP? Może za kilka dni doczekamy się odpowiedzi od samego Jurka Owsiaka.

https://www.facebook.com/shareinfopl/photos/a.1355893351125869/2040102492704948/


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę