Marek Pawłowski

Zmarł Marek Pawłowski znany jako „Krzykacz” z programu Złomowisko PL emitowanym na Discovery. O śmierci pruszkowskiego złomiarza poinformowano w mediach społecznościowych.

„Dotarła do mnie bardzo smutna wiadomość o śmierci znanego pruszkowskiego złomiarza – Marka „Krzykacza, Króla Złomu ? Na pewno jest to smutna wiadomość zarówno dla tych, którzy znali go osobiście jak również dla tych, którzy znali go ze szklanego ekranu. Jest jedną z dwóch osób, dzięki której stałem się posiadaczem mojego marzenia -” złomu”. Marek był niesamowicie pozytywnym i uśmiechniętym człowiekiem i takim go zapamiętamy… Będzie nam Ciebie bardzo brakować Marku…” – czytamy na profilu Vintage Garage na Facebooku.

Dotarła do mnie bardzo smutna wiadomość o śmierci znanego pruszkowskiego złomiarza – Marka "Krzykacza, Króla Złomu ? Na…

Opublikowany przez Vintage Garage Czwartek, 31 grudnia 2020

Fani ze smutkiem żegnają Marka Pawłowskiego.

„Człowiek o dobrym sercu i donośnym krzyku” – tak znajomi piszą na Facebooku o Marku Pawłowskim. Marek Pawłowski zmarł 31 grudnia o godzinie 20:00 – dowiadujemy się z profilu Mariusza Sztuk.

31 grudnia 2020 roku o godzinie 20.00 zmarł Marek Pawłowski znany jako Krzykacz z programu Złomowisko PL . Człowiek o dobrym sercu i donośnym krzyku – Wielka strata ???

Opublikowany przez Mariusza Sztuka Piątek, 1 stycznia 2021

„Mareczku, zawsze będziemy o Tobie pamiętać” – napisano na profilu Złomowisko PL.

Mareczku, zawsze będziemy o Tobie pamiętać ?

Opublikowany przez Złomowisko PL Piątek, 1 stycznia 2021

„Marek Pawłowski z racji donośnego głosu znany był jako „Krzykacz”, a także jako „Król złomu”.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna