Dzik
Fot. TikTok aurika_190317

Do niezwykle niecodziennego zdarzenia doszło w Gdyni. Pewna Ukrainka nagrała konfrontację pary siedzącej na ławce z dzikiem. Wideo szybko obiegło media społecznościowe i wywołało mnóstwo reakcji internautów.

Zdarzenie zostało zrelacjonowane w formie wideo na TikToku. Przebywająca w Polsce Ukrainka zauważyła niezwykle niecodzienne zajście, dlatego od razu chwyciła za telefon i wszystko postanowiła nagrać.

Na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni odpoczywała pewna para, która usiadła na ławce. Gdy cieszyli się spokojem, w pewnym momencie podszedł do nich niespodziewany gość i postanowił zakłócić im chwile wytchnienia.

Dzik dobierał się do torby mężczyzny. Zwierzę próbowało dobrać się do jej wnętrza. Wskoczyło nawet na ławkę przednimi nogami zwanymi u tych osobników biegami. Para była rozbawiona, ale po chwili zaczęło robić się groźnie.

Mężczyzna postanowił wyrwać torbę i odskoczyć od zwierzęcia, które po chwili uciekło. Jak widać na nagraniu, inni przechodnie podeszli do sprawy z uśmiechem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

@aurika_190317

#рек #fyp #рекомендации #польща #polska #україна🇺🇦 #ukraine🇺🇦

♬ оригинальный звук – Аурика Мардарь


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę