Agata Młynarska
Agata Młynarska

Mimo że Agata Młynarska nieustannie pracuje dla TVN Style, to jakiś czas temu wyjechała z kraju. Jej stan zdrowia jest niepokojący i nie pozwala jej powrócić do Polski. Na razie kobieta przebywa za granicą wraz z mężem. Widzowie nie podejrzewali, z czym boryka się w obcym państwie.

Podczas pandemii zdrowie prezenterki jest jeszcze bardziej zagrożone. Z tego powodu prezenterka na razie zostaje za granicą, ale jak tylko sytuacja się ustabilizuje, dziennikarka przyjedzie do ojczyzny.

Agata Młynarska wyjaśniła na swoim profilu na instagramie:
„W październiku 2020 r. przyjechałam tu na dwa tygodnie. Miałam spotkać się z mężem w Hiszpanii po skończeniu przez niego studiów w INSEAD we Francji. Pod koniec października miałam wrócić do Polski na nagrania programu do TVN Style. To miały być nasze wakacje. Takie były plany…”.

Aktualnie dziennikarka i jej mąż mieszkają w Hiszpanii. Agata pracuje zdalnie dla stacji TVN. Pomimo że nie zamierzała się przeprowadzać, postanowiła, że zostanie tam do czasu, aż podróże będą na tyle bezpieczne, że będzie mogła spokojnie wrócić do ojczyzny.

Agata Młynarska walczy z chorobami. Swoim fanom tłumaczy:
„Dobiega końca czwarty miesiąc w innej rzeczywistości. Praca online, konieczność mojej izolacji jako crohna, astmatyka, ryzyko zachorowania, wszystko przegadywane tysiące razy. I jedna nasza rozmowa nad ranem… A co, gdyby tu tak zostać na dłużej, zobaczyć siebie z dystansu, nauczyć się nowych rzeczy, języka, wyjść ze strefy komfortu”.

Choroba Leśniowskiego-Crohna, z którą zmaga się Młynarska objawia się min. biegunką, bólami brzucha, niedożywieniem i spadkiem masy ciała. Astma również jest sporym obciążeniem dla organizmu, a obecnie, w okresie pandemii, pogłębia ryzyko trudnego przebiegu COVID-19. Walcząc z dwoma ciężkimi schorzeniami prezenterka boi się zakażenia koronawirusem, stąd też jest bardzo uważna.

Na razie Agata Młynarska zostanie w Hiszpanii. Nie zdradziła, kiedy wróci do kraju. Choć tęskni za bliskimi w Polsce, to dobrze radzi sobie w innym miejscu. Nadal nie traci dobrego nastroju i na fotografiach zawsze jest uśmiechnięta.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna