Piesza
Fot. YouTube | STOP CHAM

Jedna z kierujących samochodem osobowym w Poznaniu nagrała przerażającą sytuację. Prawidłowo jadąca kobieta niemal potrąciła matkę z dzieckiem, kiedy te biegły na tramwaj, przekraczając jezdnię na czerwonym świetle.

O mały włos do wielkiej tragedii doszło w Poznaniu. Na kanale STOP CHAM pojawiło się nagranie z 9 grudnia, które zostało nagrane przez rejestrator jazdy. Z pewnością powinna to być przestroga dla wszystkich uczestników ruchu.

Autorka nagrania spokojnie jechała jedną z poznańskich ulic. W pewnym momencie jednak natrafiła na przeszkodę. Zjechała na lewy pas ruchu w celu wykonania skrętu, ale przed jej maskę nagle wbiegła matka z córką.

Kierującej na szczęście udało się w ostatniej chwili zahamować. Piesza wbiegła ze swoją córką na przejście na pieszych przy czerwonym świetle. Powodem pośpiechu był tramwaj, który akurat podjechał na przystanek.

Piesza i jej córka miały mnóstwo szczęścia, że kierująca wykazała się odpowiednim refleksem. Gdyby nie to, nierozważne i pospieszne przebiegnięcie na tramwaj mogłoby się zakończyć tragicznie.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!