Niespodziewany widok w Tatrach. Turyści mieli mnóstwo szczęścia

Tatry
Facebook | Lubuscy Łowcy Burz

Turyści odwiedzający Tatry w trakcie spaceru zastali niespodziewany widok. W pewnym momencie na szlaku w Dolinie Kościeliskiej pojawił się młody niedźwiadek. Zdjęcie szybko obiegło media społecznościowe.

REKLAMA

Do niespodziewanego wydarzenia doszło w ostatni piątek 29 lipca. Młody niedźwiadek został zauważony na ścieżce, na której często pojawia się sporo turystów. Zwierzę przebiegało przez drogę, po której chwilę wcześniej szli ludzie.

Młody niedźwiadek brunatny szybko przebiegł w stronę zarośli na drugą stronę ścieżki. Niektórzy dalej szli szlakiem, nie oglądając się za siebie, zaś inni, którzy zauważyli nieoczekiwanego gościa, byli wyraźnie zaskoczeni.

REKLAMA

– Brak przestrzeni dla dzikich zwierząt. To smutne, że muszą być narażone na taki stres i uciekać przed hałasem we własnym domu… – ocenił jeden z internautów. – To nie to maleństwo powinno uciekać – dodała kolejna komentująca.

Wiele osób twierdziło również, że uwiecznieni na zdjęciu turyści mieli sporo szczęścia. – Turyści mieli szczęście, bo niedźwiedzica w obronie maleństwa może się różnie zachować – napisała jedna z osób.

REKLAMA

Udostępnij: