Niedźwiedzia rodzina
Facebook | Tatrzański Park Narodowy

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Tatrach. Pod zainstalowaną w Tatrzańskim Parku Narodowym fotopułapką pojawiła się niedźwiedzia rodzina, która idealnie wpasowała się w obrys kamery. Zdjęcia są hitem w mediach społecznościowych.

Dzięki zainstalowanym w Tatrzańskim Parku Narodowym fotopułapkom możemy dowiedzieć się nieco więcej na temat żyjących tam dzikich zwierząt. Przedstawiciele parku często dzielą się uchwyconymi momentami.

Tym razem na profilu Tatrzańskiego Parku Narodowego pojawiło się wideo, na którym widać rodzinę niedźwiedzi brunatnych. Co ciekawe, kilka dni wcześniej w tym samym miejscu zarejestrowano młode liski.

– Ten filmik złapie Was za serca! Niedźwiedzia rodzina odwiedziła tę samą lokalizację, w której ostatnio pokazywaliśmy Wam lisie maluchy. Dużo się tam dzieje, jak w całych Tatrach – czytamy na profilu TPN na Facebooku.

Dzięki temu udaje się nam je uchronić przed przykrym losem, jaki spotkał lata temu niedźwiedzicę Magdę, która wraz z trójką młodych trafiła do zoo. Dla niej był to wyrok śmierci – przekazał Tatrzański Park Narodowy.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!