Ślub
TikTok | tobz88

Do mediów społecznościowych trafiło nagranie z nietypowego wesela. Pan młody podjął niekonwencjonalną decyzję, aby na swoją uroczystość przyjechać karawanem. Trumnę z nowożeńcem do ołtarza niosły druhny i drużbowie.

Nagranie z niecodziennej uroczystości trafiło do sieci w poniedziałek, a na TikToku udostępnił ją użytkownik tobz88. – Czy to pogrzeb? Nie, mój przyjaciel zdecydował się w ten sposób stanąć przed ołtarzem – podpisano nagranie.

Na wideo słychać utwór zespołu Dorothy o tytule „Rest in Peace”, czyli „Spoczywaj w pokoju”. Uczestnicy ceremonii nieśli trumnę z karawanu przed zaimprowizowany ołtarz. Na końcu nowożeniec z niej wyszedł.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że ślub nie został zaplanowany w stylu gotyckim. Druhny miały na sobie niebieskie sukienki i lekki makijaż. Część gości sprawiała wrażenie zażenowanych, a kolega pana młodego nie mógł uwierzyć w to, co widzi.

Internauci nie byli zachwyceni tym pomysłem. Wielu skrytykowało ideę wyjścia z trumny na własnym pogrzebie. Pojawiło się także sporo negatywnych komentarzy na temat organizacji ślubu. Internauci stwierdzili, że nie chcieliby brać udziału w tego typu uroczystości.

@tobz88

Tell me you’re dramatic without telling me you’re dramatic. #wedding #walkingdowntheaisle #areyoukiddingme #getthefucouttahere #tildeathdouspart

♬ Rest In Peace – Dorothy


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę