Dziś około godziny 8:00 w pobliżu Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku doszło do ataku nożownika. Mężczyzna pokłócił się z dwoma kobietami o miejsce parkingowe i je zaatakował.

Policjanci, którzy zauważyli ten czyn od razu ruszyli w stronę 40-latka i go zatrzymali. Do ataku doszło na jednym z parkingów przy ulicy Bema w Białymstoku, nieopodal którego znajduje się posterunek policji. Z tego powodu funkcjonariusze pojawili się na miejscu niemal natychmiastowo.

Jak się okazało, sprzeczka z użyciem niebezpiecznego narzędzia spowodowana była kłótnią o miejsce parkingowe. Mężczyzna, który nie mógł się pogodzić z faktem jego utraty wyjął nóż i ruszył z nim w stronę dwóch kobiet, po czym je zaatakował.

Obie zostały przetransportowane do szpitala w Białymstoku na obserwację. Jedna z kobiet została ranna w szyję, zaś druga – w ramię. Na szczęście ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.
Póki co nie wiadomo, jaka kara grozi 40-latkowi za taki czyn. W tym momencie sprawca zdarzenia przebywa w areszcie, a na najbliższy czas planowane jest jego przesłuchanie.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę