Obchody Dnia Wojska Polskiego bez Kukiz’15

Paweł Kukiz i posłowie Kukiz’15 nie wezmą udziału w dzisiejszych obchodach Dnia Wojska Polskiego, organizowanych przez MON. Powód? Brak zaproszeń ze strony ministerstwa dla wszystkich posłów tego klubu.

Tomasz Jaskóła jeden z posłów Kukiz’15 tak ocenił kwestię zaproszeń dla jego kolegów: – Zapraszanie posłów Kukiz’15, ale po raz drugi nie zapraszanie lidera klubu przez Ministerstwo Obrony Narodowej jest bardzo słabe. Nikt z nas nie przyjdzie. – Święto ma służyć nie dzieleniu przez MON tylko łączeniu. Zawiodłem się mocno na ministrze Antonim Macierewiczu. Tak się nie robi, to krótkowzroczność.

 
Czytaj także:  Polacy nie chcą, by Kaczyński był wicepremierem

Paweł Kukiz tak skwitował ominięcie go na liście zaproszonych polityków: – Ten, który do Smoleńska pojechał pociągiem, a dziś bada wrak samolotu zaproszenia na uroczystości nie przysłał. Trudno. 15 Sierpnia będę obchodził rocznicę z prezydentem.

Nie dziwi brak zaproszenia dla Pawła Kukiza przez szefa MON. Wiadomo przecież, że nie ma między nimi pozytywnych relacji. Kukiz otwarcie krytykował Macierewicza za zatrudnianie i chronienie Bartłomieja Misiewicza, nie szczędził też krytyki dotyczącej przetargu na Caracale i roli Wacława Berczyńskiego w tej sprawie. Czy jednak w momencie, gdy cała Polska świętuje rocznicę „Cudu nad Wisłą” nie powinno się zawiesić broni przynajmniej na chwilę?NIE PRZEGAP NAJLEPSZYCH WIADOMOŚCI! → OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS2 thoughts on “Obchody Dnia Wojska Polskiego bez Kukiz’15

  • 15 sierpnia 2017 o 14:59
    Permalink

    A Jakubiak stał na trybunie za Macierewiczem,taką macie jedność w organizacji.

  • 15 sierpnia 2017 o 16:27
    Permalink

    Nie prawda. Marek Jakubiak Kukiz’15 stał na trybunie w trzecim rzędzie za prezydentem, blisko posłanki PIS Anny Marii Anders. A tak na marginesie to czym ona tak wyjątkowa się przysłużyła, oprócz posiadania takiego nazwiska?

Komentarze są wyłączone.