Obrzydliwe zachowanie na przystanku. Masturbował się przed nastolatką

Pixabay.com

Do bulwersującego zajścia doszło na jednym z przystanków autobusowych w Olkuszu w województwie małopolskim. Nieznany mężczyzna masturbował się tuż przed nastoletnią uczennicą, nieustannie na nią w tym czasie patrząc.

REKLAMA

Jak informuje „Gazeta Krakowska”, mężczyzna miał na oko 50 lat. Nastolatka przyznała, że była zszokowana faktem, iż nikt w okolicy nie był w stanie zrobić mężczyźnie zdjęcia. Nikt jej nie pomógł, choć w pobliżu było sporo osób.

– Całe to wydarzenie bardzo mnie zszokowało, nie spodziewałam się czegoś takiego w publicznym miejscu. Szczerze, nie wiedziałam, co robić, bałam się zrobić zdjęcie jego twarzy, trzęsły mi się ręce – mówiła nastolatka w rozmowie z „GK”.

Z relacji 15-latki wynika, że mężczyzna miał około 170 centymetrów wzrostu, był krótko ścięty, miał siwe włosy i przeciętną budowę ciała. Ubrany był w szarą koszulkę i typowe dżinsy.

REKLAMA

Sprawą zajęła się policja, która będzie analizowała nagrania z miejskiego monitoringu. W przypadku ujęcia sprawcy grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł lub nagany.