Odpal zapałkę i wrzuć do toalety

Odpal zapałkę i wrzuć ją do toalety, a zobaczysz, że warto robić to co jakiś czas. Efekty są rewelacyjne, będziesz zaskoczony. Ten domowy trik powinien poznać każdy. 

Toaleta w łazience zawsze powinna błyszczeć i pachnieć czystością pomimo tego, że jest to największe skupisko drobnoustrojów w całym mieszkaniu. Często pojawia się pewien problem, z którym zmagają się nawet te najczystsze łazienki. Okazuje się, że jest na to  genialny trik, który powinien poznać każdy i koniecznie go wypróbować.

Odpal zapałkę i wrzuć do toalety – genialny trik na nieprzyjemne zapachy

Najczęstszym problemem i dość uciążliwym jest nieprzyjemny zapach pomimo regularnego i dokładnego czyszczenia odpowiednimi środkami. Jak sobie z tym poradzić? Jest pewien domowy sposób, z którego warto skorzystać.

Aby pozbyć się uciążliwych zapachów z toalety, wystarczy zapalić i wrzucić zapałkę do muszli klozetowej. Pamiętaj, by nie było w pobliżu żadnego środka łatwopalnego. Siarka, która jest zawarta w zapałkach świetnie radzi sobie z brzydkimi zapachami.

Jeśli nie chcesz wrzucać zapalonej zapałki, możesz zrobić to w inny sposób. Wystarczy, że odpalisz ją i po prostu zdmuchniesz, a dym rozprowadzi się po łazience i zadziała bardzo podobnie.

Warto skorzystać i zapamiętać ten trik, bo efekty są rewelacyjne.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę