Odrażający widok w brytyjskim McDonald’s. „To było obrzydliwe”

McDonald's
Twitter | Harry Wilkins

W Internecie pojawiło się nagranie, obok którego wręcz nie można przejść obojętnie. Pewna kobieta udała się wraz ze swoją 11-letnią córką do brytyjskiej restauracji sieci McDonald’s. To, co tam zobaczyła, wprawiło ją w osłupienie.

REKLAMA

Carly Ormerod opublikowała filmik z wyjścia do restauracji McDonald’s w Cheltenham w Wielkiej Brytanii. 1 września kobieta wraz z córką i jej przyjaciółką udały się na posiłek. Wizytę z pewnością zapamięta do końca życia.

– Pojechałam do miasta z córką i jej przyjaciółką, żeby kupić im herbatę i ciasto, ale uparły się, żeby pójść do McDonald’s. Dziewczynki poszły nalać sobie keczupu z dystrybutora. Wtedy zauważyły, że w środku są robaki. Było ich około 30 lub 40, były w środku przezroczystego nalewaka. To było obrzydliwe. Były tam muchy i czerwie. Musiały się tam znajdować od dłuższego czasu, skoro było ich tak wiele – zrelacjonowała kobieta w mediach społecznościowych.

Kobieta przeżyła szok, ale zdołała nagrać całe zdarzenie i opublikować w sieci. Ormerod zastanawiała się jednocześnie, jak można było dopuścić do takiej sytuacji, a do tej pory uważała, że sieć dba o czystość.

REKLAMA

„Metro” donosi, że przedstawiciele McDonald’s wszczęli postępowanie wyjaśniające. Chcą w ten sposób ustalić, jak doszło do tego zaniedbania. Pojawiło się już oświadczenie rzecznika prasowego firmy.

Podziel się: