Wojna na słowa w mediach społecznościowych między opozycyjnymi politykami nabiera rumieńców. Paweł Kukiz nie zamierzał przemilczeć oskarżeń przedstawicieli PO o jego bierność i hipokryzję w czasie, gdy rozstrzygały się losy polskich sądów. Dziś na swoim profilu FB odwdzięczył im się pięknym za nadobne.

Niedawno wiceprzewodniczący PO Borys Budka „twittował”, oskarżając Kukiz’15:
– Hipokryci! Tylko kilku z Was było przeciw. Większość podkuliła ogony i się wstrzymała. Sprzedaliście Wolność i obywateli. „Antysystemowcy”

Dzień później poseł Tomasz Cimoszewicz dołączył się na Twitterze:
– Pawle Kukiz, gdy trwało wysłuchanie publiczne w Sejmie jadłeś obiad z Tyszką. Tak Cię ciekawił los SN i KRS. Tyle w temacie antysystemowcu.

Nie trzeba było długo czekać na ciętą ripostę do bólu szczerego Pawła Kukiza. Dziś pojawił się długi wpis na FB, w którym zwrócą się do polityków PO m.in. takimi słowami:
– Mają pretensje, że mimo ich wielokrotnych namów nie wyszedłem z nimi na ulicę podburzać ludzi przeciw dzisiejszej władzy.  Spoko. Obiecuję Wam, POwcy, że wyjdę. Kiedy? Wtedy, gdy ludzie upomną się o przyspieszenie rozliczenia Waszych „rządów”. Modlić się codziennie za Kaczyńskiego powinniście, bo gdybym to ja miał władzę, to Nowakowi w życiu nie udałoby się uciec na Ukrainę, a wielu z Was byłoby już w Sztumie.

Przewiduje też powakacyjną rzeczywistość:
– Nie zmarnujcie wakacji Platformiarze, bo za dwa miesiące Prezydent podpisze uporządkowaną już ustawę cywilizującą sądy odbierając Wam tym samym ostatnią nadzieję na bezkarność i „polityczne” (czytaj „jumackie”) plany.

Na koniec zapowiada:
– Jeśli jednak z jakichkolwiek przyczyn zostanie „po staremu” to obiecuję Wam – wyjdę na ulice i będę na niej aż do tej pory póki wielu z Was nie zobaczę za kratami. Choćbym sam miał do puszki trafić. Dobrego Dnia, maderowcy u Sowy pasione.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę