REKLAMA

Owiń folię aluminiową wokół stóp
YouTube screen | Smart Fox

Owiń folię aluminiową wokół stóp i zostaw na kilka godzin. Ten trik przyda się każdemu. Sprawdź o co w nim chodzi i koniecznie wypróbuj. Będziesz pozytywnie zaskoczony efektami. 

REKLAMA

Każdy z nas ma w kuchni folię aluminiową. Przydaje się do wielu czynności, ale mało kto wie, że ma ona także całkiem inne zastosowanie. A mianowicie, wystarczy owinąć ją wokół stóp i odczekać co najmniej godzinę. Na czym polega ten trik? Wyjaśniamy poniżej.

Owiń folię aluminiową wokół stóp. Genialny trik

REKLAMA

W zimę nietrudno o przeziębienie, zwłaszcza gdy zapomnimy czapki na dworze. Gdy jesteśmy chorzy mamy dreszcze i nieprzyjemnie zimne stopy. Większość z nas od razu parzy herbatę z cytryną i miodem. Ale mało kto wie, że jest pewien trik, który pomoże szybciej wyzdrowieć. Chodzi tu o folię aluminiową. Trzeba owinąć ją wokół stóp i założyć grube skarpety.

Jak wiemy, folia ma właściwości okluzyjne, dlatego zatrzyma w środku temperaturę i sprawi, że stopy będą ciepłe. Dzięki temu rozgrzejemy nasz organizm i szybciej pozbędziemy się infekcji. W połączeniu z ulubioną herbatą, miodem, cytryną i imbirem przeziębienie odejdzie w mgnieniu oka.

REKLAMA

Pamiętaj, że jest to tylko profilaktyka, dlatego jeśli czujesz się coraz gorzej i masz gorączkę to koniecznie odwiedź lekarza.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA