Owiń kran ręcznikami papierowymi
YouTube screen | JECA SVAŠTARICA

Owiń kran ręcznikami papierowymi – będziesz zaskoczony efektami. Ten genialny patent musi poznać każdy, dzięki niemu kran będzie jak nowy. 

Kran to nieodłączny element zlewu w łazience i kuchni. Aby jak najdłużej zachować jego schludny wygląd należy regularnie go czyścić. Okazuje się, że nie trzeba do tego silnych środków powierzchniowo-czynnych, bo jest pewien ekologiczny sposób z wykorzystaniem ręczników papierowych. Sprawdź i wypróbuj, a twój kran zapomni czym jest kamień!

Owiń kran ręcznikami papierowymi – będzie jak nowy

Aby twój kran już zawsze błyszczał i był czysty to koniecznie wypróbuj tego taniego i skutecznego patentu. Polega on na owinięciu kranu ręcznikami papierowymi nasączonymi octem. Jak to zrobić? To proste!

Wystarczy, że wlejesz ocet do miseczki, następnie zamoczysz je w occie i nawiniesz wokół kranu. Trzeba odczekać 15 minut i zdjąć ręczniki, a następnie przemyć gąbeczką z wodą. Ocet to skuteczny środek, który świetnie radzi sobie z ciężkimi zabrudzeniami. Warto pamiętać, by czyścić kran w ten sposób bardzo regularnie, a dzięki temu zapobiegniemy tworzeniu się osadu i kamienia.

Poznaj także rewelacyjny patent na czysty zlew, pisaliśmy o tym tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę