Owiń nogi folią aluminiową
YouTube screen | Priroda leci sve

Owiń nogi folią aluminiową, a zaskoczysz się efektami. To sposób, o którym mało kto ma pojęcie. Dlaczego warto wykorzystać folię w ten sposób? Sprawdź.

Folia aluminiowa ma wiele przydatnych zastosowań. Stosujemy ją przede wszystkim do przechowywania żywności, ale wykorzystuje się ją też w kosmetyce, w przemyśle elektronicznym jako materiał izolacyjny w kablach i przewodach. Zapewnia ochronę przed promieniowaniem elektromagnetycznym i zakłóceniami. Folia aluminiowa to także materiał izolacyjny w budownictwie – odbija promieniowanie cieplne i dzięki temu pozwala na utrzymanie stałej temperatury w pomieszczeniu. Mało kto wie, że można wykorzystać ją do owijania ciała. Dlaczego? Sprawdź poniżej.

Owiń nogi folią aluminiową. Efekty są zaskakujące

Folia nie musi być stosowana tylko w kuchni! Owiń nią swoje nogi – nie tylko stopy, ale także łydki i kolana. Dzięki właściwościom izolacyjnym i termicznym pomoże to złagodzić ból stawów. Warto przedtem posmarować stawy odpowiednią maścią i wtedy owinąć nogi folią. Uśmierzy to uporczywy ból o wiele szybciej. Jeśli zmagasz się z przeziębieniem to owiń folię wokół stóp – pomoże ci to szybciej wyzdrowieć.

Warto o tym pamiętać, ponieważ jest to niezwykle przydatny patent. Sprawdź też czym zastąpić pokrywkę do patelni lub garnków. Tego z pewnością się nie spodziewasz, pisaliśmy o tym tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę