Pasażer
Fot. TikTik Hotspotmedia

Do mediów społecznościowych trafiło nagranie z jednego z samolotów linii Southwest Airlines. Podczas lotu dziecko zaczęło głośno płakać, co rozjuszyło jednego z pasażerów. Ten zaczął je naśladować i kłócić się z załogą.

Na nagraniu udostępnionym na TikToku słychać płacz dziecka i krzyczącego mężczyznę w średnim wieku. Pasażer miał dość hałasu przez tak długi czas, dlatego wpadł w furię, zaczął krzyczeć i przeklinać w obecności innych osób.

Samolot z powodu złej pogody nie doleciał do Fort Lauderdale-Hollywood i zatrzymał się w Orlando. Załoga poprosiła wówczas mężczyznę o opuszczenie pokładu. Ten jednak nie chciał się na to zgodzić, dlatego na miejsce została wezwana policja.

– Próbował powoływać się na swoją rację, że miał prawo krzyczeć, ponieważ z płaczącym dzieckiem było dwoje dorosłych a jemu nie należało mu przeszkadzać – czytamy na TikToku.

Przedstawiciel linii lotniczej odniósł się do sytuacji w mediach. – Chwalimy naszą załogę za wykazanie się wyjątkowym profesjonalizmem podczas radzenia sobie w trudnej sytuacji i przepraszamy innych pasażerów którzy musieli doświadczyć tak niedopuszczalnego zachowania — przekazał w oświadczeniu cytowanym przez magazyn People.

@hotspotmedia

But the grown man yelled as the toddler did babyonboard plane arguement hotspotmedia

♬ original sound – Hotspotmedia


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę