W Internecie dzięki policji z Katowic pojawiły się kadry z nagrań monitoringu osiedlowego. Poszukiwana jest kobieta, która dopuściła się niezwykle perfidnej kradzieży w dzielnicy Giszowiec.

Plan kradzieży zakładał, że złodziejka podszyje się pod kogoś innego. 19 sierpnia 2019 roku udała się do jednego z mieszkań w Katowicach, gdzie poinformowała lokatorkę, że jest zatrudniona w fundacji. Wykorzystując nieuwagę kobiety ukradła 3,5 tys. zł. Szybko opuściła lokal i uciekła samochodem w kierunku do tej pory nieznanym.

Policjanci postanowili opublikować zdjęcia pochodzące z monitoringu. Na kadrach możemy zauważyć kobietę ubraną w białą bluzkę i ciemne spodnie, która idzie chodnikiem.

Policja zwraca się o udzielenie pomocy do wszystkich osób, które rozpoznały złodziejkę i kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji V w Katowicach przy ul. Lwowskiej 7, nr tel. 32 200 37 22; 32 200 37 00; adres e-mail: [email protected], lub o kontakt z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Katowicach tel. 32 200 25 55.

Każdy, kto udzieli pomocnych informacji może liczyć na anonimowość.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna