Sztab wyborczy Prawa i Sprawiedliwości w nowym spocie przypomina swoim zwolennikom o konieczności oddania głosu w niedzielę. „Piątka dla Polski” to pięć punktów, o których mają pamiętać wyborcy partii rządzącej.

W nowym spocie wyborczym PiS pokazani zostali bohaterowie znani już z wcześniejszych klipów. W najnowszym filmiku przekaz nie dotyczy już jednak obietnic partii Jarosława Kaczyńskiego, ale samego głosowania.

W klipie, poza przypomnieniem o konieczności głosowania, pojawia się apel, by zmobilizować do udziału w wyborach znajomych, pomóc w dotarciu do komisji osobom niepełnosprawnym oraz przekonać innych do głosowania na PiS.

– Skontaktuj się z pięcioma osobami, które przekonasz – namawia aktor w spocie PiS.

– Kontynuujemy to, co nasi liderzy na tej ostatniej prostej kampanii rozpoczęli. W środę prezes Jarosław Kaczyński, premier Beata Szydło, premier Mateusz Morawiecki z tego miejsca rozjechali się po Polsce. Do samego końca nie osiadamy na laurach, nie dajemy się uśpić wysokim sondażom – powiedział podczas prezentacji spotu Joachim Brudziński, szef sztabu wyborczego PiS.

Udostępnij:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę