Brodie nie jest psem, którego można spotykać na co dzień. Po przeżyciu ataku własnej matki w bardzo młodym wieku (13 dni), szczeniak został częściowo ślepy i miał trwale oszpecony pyszczek. Obecnie Brodie jest jeszcze bardziej uroczy, rozczulając wszystkich jego wielkim sercem i silnym duchem.

Na szczęście mieszanka owczarka niemieckiego i border collie jest teraz w dobrych rękach ze swoją nową rodziną, Amandą Richter i jej chłopakiem Bradem Amesem. Brodie jest kochany przez praktycznie każdego, kogo napotka. Posiada aż 159 tys. obserwujących na Instagramie. Szczenię jest teraz szkolone na psa terapeutycznego. „Mamy nadzieję, że któregoś dnia wyszkolimy go na psa terapeutycznego, aby mógł pomagać innym osobom niepełnosprawnym” – powiedziała Amanda, która zapewniła fanów Brodiego, że jest szczęśliwy.

Kiedy miał 13 dni, Brodie przeżył atak własnej matki, w wyniku którego jego pyszczek został oszpecony

Brodie jako szczeniak doznał poważnych obrażeń czaszki i szczęki po tym, jak został zaatakowany przez swoją matkę. Gdy dorósł, szczęka psa zrosła się, pozostawiając karłowaty pysk oraz powodując częściową ślepotę.

Po pierwszej adopcji początkowo wydawało się, że piesek znalazł na zawsze swoją rodzinę. Wkrótce jednak jego poprzedni właściciel zdecydował się odesłać szczenię do hodowli Old MacDonald w Albercie w Kanadzie, mówiąc, że jest „zbyt nadpobudliwy”.

Na szczęście Brodie znalazł na zawsze nową rodzinę, która nie zwracała uwagi na jego wątłe rysy szczęki i wierzyła, że ​​był dla nich przeznaczony

Historia Brodiego poruszyła wiele serc, ale jego nowa rodzina Amanda Richter (30 lat) i chłopak Brad Ames (23 lata) byli szczególnie poruszeni.

Po znalezieniu szczeniaka w Internecie natychmiast się w nim zakochali. Przyjechali do schroniska i zabrali go tego samego dnia i od tego czasu są nierozłączni.

„Jest zdecydowanie nadpobudliwy, ale jest taki inteligentny. Jego mózg jest w porządku i zwykle uczy się sztuczek w ciągu 10 minut, co mówi mi, że jest mądrym psem ”- powiedziała Amanda Metro.

Ten uroczy szczeniak jest teraz szkolony na psa terapeutycznego, aby mógł pomóc każdemu, kto żyje z niepełnosprawnością

Jego właścicielka pomaga mu teraz uczyć się być psem terapeutycznym i pomagać osobom niepełnosprawnym. „Potrzebował tylko cierpliwości i kogoś, kto będzie konsekwentny” – powiedziała Amanda, ale dodała, że ​​Brodie jest naprawdę utalentowany i co tydzień staje się lepszy.

https://www.instagram.com/p/CBT6cj-gz97/?utm_source=ig_embed

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna