Osoba uczestnicząca w spływie kajakiem po Jeziorze Złotnickim zauważyła kobietę, która się topiła. Odholowano ją bezpiecznie do brzegu i wezwano policję.

Groźna sytuacja miała miejsce nad Jeziorem Złotnickim na Dolnym Śląsku. Małżeństwo wybrało się na rower wodny, co zdziwienia nie powinno budzić, ale szokujące jest to, że małżonkowie byli pijani. Nagle mąż wypchnął kobietę do wody i jak gdyby nigdy nic odpłynął. Jeśli kobiecie nie byłaby udzielona pomoc, to najprawdopodobniej zostałby wdowcem.

Gdy na miejscu pojawili się policjanci i rozpoczęli interwencję, to nagle podszedł do nich pijany mężczyzna. To był właśnie mąż uratowanej. Wykonano badanie alkomatem, które wykazało u niego 3 promile alkoholu we krwi.

Okazuje się, że od poszkodowanej kobiety także było czuć alkohol. Przyznała, że to właśnie mąż wypchnął ją do wody i zostawił. – W tym momencie nietrzeźwy mąż swoją agresję skierował w stronę policjantów i znieważył wykonujących czynności służbowe funkcjonariuszy – informuje KPP w Lubaniu. Mężczyznę zatrzymano.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna